Cienkopis PILOT Hi-Tecpoint V5 - czerwony

Dostępność: dostępny
Cena brutto: 11,72 zł 11.72
Cena netto: 9,53 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Cienkopis PILOT Hi-Tecpoint V5 - czerwony

Cienkopis kulkowy HI-TECPOINT grubość linii 0,5 mm, długość linii do 2 500 m. Obudowa w kolorze atramentu z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu.
Bezpieczna wentylowana skuwka z metalowym klipem. V-System - technologia opracowana dla piór wiecznych. Kiedy podczas pisania, ze zbiornika wydostaje się nadmiar atramentu, jest on przechowywany w specjalnie skonstruowanej końcówce z systemem kapilar. Dzięki temu ilość atramentu przepływającego do końcówki jest zawsze stała. Grubość pisanej linii nie zmienia się, pisze do ostatniej kropli.ATT System - „skuwka w skuwce” - zapobiega zasychaniu końcówki, nie ma potrzeby rozpisywania.Hi-Tecpoint - to niepowtarzalna końcówka wykonana ze stali nierdzewnej z zastosowaniem 3 lub 4 symetrycznych wgłębień do podtrzymywania i wspierania kulki.

Dostępny w kolorach czarny, niebieski, czerwony, zielony.

Dzięki zastosowaniu tego systemu, kulka podczas pisania obraca się bardzo lekko i płynnie. Możliwość pisania po wszystkich rodzajach papieru (samokopiujących, wielowarstwowych). Cienkopis jest wypełniony błyskawicznie zasychającym tuszem, idealny dla osób leworęcznych.

cena za 1 szt.


uwagauwaga


promocjapromocja

Aby wybrać konkretny gratis, wpisz to w rubryce "UWAGI" przy składaniu zamówienia. Wystarczy wpisać kawa, mleczko lub krem. Jeżeli nie wybierzesz gratisu dodamy go losowo. 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl